Wysoka skuteczność

Świadczymy kompleksowe usługi doradcze w zakresie pozyskiwania dotacji i funduszy unijnych.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ:

Pozycja rynkowa

Jak wynika z corocznych rankingów firm doradztwa finansowego Sales Group jest jedną z najprężniejszych i najskuteczniejszych firm doradczych na rynku. Jesteśmy jednym z liderów w zakresie finansowania komercyjnego, ale również posiadamy doświadczenie w świadczeniu usług związanych z pozyskiwaniem finansowania unijnego zarówno bezzwrotnego, jak także finansowania zwrotnego.

Oszczędność czasu i pracy

Pozwól, aby planowanymi przedsięwzięciami Twojej firmy zajęli się profesjonaliści, a zaoszczędzisz na czasie mogąc skoncentrować się na bieżącej działalności. Eksperci Sales Group posiadają bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia licznych projektów realizowanych na rzecz przedsiębiorstw.

Pełna kontrola nad realizowanym przedsięwzięciem

Konsultanci firmy Sales Group podczas wykonywania zleconego przez Państwa firmę zadania, pozostają w stałym kontakcie ze Zleceniodawcą, informując go na bieżąco o fazie realizacji projektu. To daje Państwu pewność terminowego i rzetelnego wywiązania się przez Sales Group ze zobowiązań.

Wysoka skuteczność

Podstawową korzyścią wynikającą ze współpracy z Sales Group jest nasza duża skuteczność. Dotąd udało nam się pozyskać z Funduszy Unijnych już ponad 50 mln PLN dla naszych Klientów. Portfolio inwestycyjne naszej firmy w zakresie doradztwa finansowego w samym roku 2014 wyniosło ok. 500 mln PLN.

Renomowani partnerzy

Charakteryzujące nas profesjonalizm usług, zindywidualizowane podejście do problemów naszych Klientów, doświadczenie zdobyte podczas wielu lat praktyki oraz kompleksowość obsługi są możliwe dzięki współpracy z najwyższej klasy ekspertami oraz renomowanymi firmami reprezentującymi wszelkie sfery działalności.

Doświadczenie na rynku

Firma Sales Group działa na rynku od 2010 r. i jest jednym z liderów polskich profesjonalnych firm doradztwa finansowego. Doradzamy zarówno liderom rynku, jak i małym i średnim przedsiębiorstwom ze wszystkich sektorów gospodarki. Wielu naszych Klientów współpracuje z nami na zasadach umów długoterminowych, co niewątpliwie jest dowodem na wysoką jakość świadczonych przez nas usług i rzetelność w wykonywaniu zleceń.

Kompleksowa obsługa

Naszą misją jest kompleksowa obsługa konsultingowa osób prawnych i fizycznych na najwyższym poziomie jakości. Oferujemy szeroką gamę usług doradczych z dziedziny konsultingu ekonomicznego, finansowego, doradztwa strategicznego, tworzenia i wdrażania systemów związanych z szeroko rozumianym zarządzaniem przedsiębiorstwem.

W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zamów bezpłatny kontakt z analitykiem:


Imię i nazwisko:*
Telefon kontaktowy:*
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu jej prawidłowego działania. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia Cookies w swojej przeglądarce. Dowiedz się więcej.
Akceptuję pliki coookies na tej stronie.OK, rozumiem.