Wysoka skuteczność

Świadczymy kompleksowe usługi doradcze w zakresie pozyskiwania dotacji i funduszy unijnych.

Sales Group Sp. z o.o. założona została przez profesjonalistów z dużym doświadczeniem zawodowym w krajowym i międzynarodowym biznesie. Zespół nasz stanowią eksperci z dziedzin analizy ekonomicznej, finansów, zarządzania. Nasze doświadczenie opieramy na zespole, który przeniósł pozytywne doświadczenia z sektora bankowego, sektora poręczeniowego oraz instytucji otoczenia biznesu w celu świadczenia usług biznesowych na najwyższym poziomie. Korzystamy z wiedzy i doświadczenia najlepszych doradców prawnych i podatkowych, aby zagwarantować Klientowi pełną wiarygodność naszych rekomendacji.

W naszych projektach stawiamy akcent na merytoryczność, terminowość i profesjonalne standardy etyczne. Podobnie jak dla naszych Klientów – dla nas również liczy się wynik. Podejmujemy się tylko takich zadań, co do których mamy pewność odpowiedniej jakości naszej usługi. Fachowa obsługa oraz dyskrecja to u nas standard.

Zależy nam na zadowoleniu i rekomendacjach naszych Klientów, dlatego oferujemy konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji. Staramy się bardzo, aby Klient otrzymał wsparcie, jakiego rzeczywiście potrzebuje.

Nasze motto brzmi:

"Wiele tracimy wskutek tego, że przedwcześnie uznajemy coś za stracone". Johann Wolfgang Goethe

Dlatego nasz zespół dba o to, by marzenia oraz plany naszych Klientów skutkowały ich dalszym rozwojem i sukcesem.

Zamów bezpłatny kontakt z analitykiem:


Imię i nazwisko:*
Telefon kontaktowy:*
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu jej prawidłowego działania. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia Cookies w swojej przeglądarce. Dowiedz się więcej.
Akceptuję pliki coookies na tej stronie.OK, rozumiem.