Artykuły, publikacje

Pobierz wzory dokumentów niezbędne do opracowania strategii.

Dane dostępne po zalogowaniu dla zweryfikowanych użytkowników.

Aby uzyskać dostęp, prosimy o wypełnienie poniższego formularza:


Imię i nazwisko:*
Nazwa firmy:*
Branża:*
Adres e-mail:*
Telefon do osoby decyzyjnej:

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, także w przyszłości, przez administratora danych osobowych Sales Group Sp. z. o.o.., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15, w celu realizacji usługi "Newsletter SG", a także w celach marketingowych produktów i usług własnych administratora danych osobowych oraz podmiotów z nim współpracujących. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 17 czerwca 2002 r., Dz.U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym o prawie wglądu do danych, ich poprawienia, prawie żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Sales Group Sp. z. o.o.

* Oświadczam niniejszym, że zapoznałem/łam się z "Instrukcją dla subskrybentów Newsletter SG" oraz z „Polityką prywatności Sales Group Sp. z. o.o.

Oświadczenie:*
Przepisz kod z obrazka:

Zamów bezpłatny kontakt z analitykiem:


Imię i nazwisko:*
Telefon kontaktowy:*
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu jej prawidłowego działania. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia Cookies w swojej przeglądarce. Dowiedz się więcej.
Akceptuję pliki coookies na tej stronie.OK, rozumiem.